Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowy GFI LanGuard 2015

GFI LanGuard jest wielokrotnie nagradzanym rozwiązaniem, które pozwala skanować, wykrywać, oceniać i naprawiać wszelkie zagrożenia na jakie wystawiona jest sieć. Większość sieci komputerowych zbudowana jest w oparciu o zróżnicowane środowiska: serwery, komputery stacjonarne, komputery przenośne, laptopy, netbooki, smartfony i tablety. Wszystkie te urządzenia działają na różnych systemach operacyjnych z uruchomionymi różnymi aplikacjami.

Firma GFI Software w celu ochrony i zarządzania zróżnicowanymi sieciami zaprojektowała GFI LanGuard 2015.

Nowe funkcje w GFI LanGuard 2015

Data wydania: Luty, 2015

  • Funkcje  skanowania i wykrywania zagrożeń, automatycznej instalacji aktualizacji i łatek z wydaniem nowej wersji zostały ulepszone o następującą funkcjonalność:
  • Rozszerzona lista aplikacji wspieranych przez funkcje Wykrywania i instalacji brakujących aktualizacji o serwer internetowy Apache, My SQL, VMware Workstation i VMware Player
  • Rozszerzona lista urządzeń wspieranych przez moduł Skanowania i wykrywania zagrożeń o rutery, drukarki, przełączniki D-Link. GFI Languard dotychczas obsługiwał urządzenia takich producentów jak 3Com, Juniper, Cisco, Dell, Netgear, HP, Alcatel i IBM.
  • Ulepszona obsługa Acticve Directory: lista komputerów jest automatycznie synchronizowana z Active Directory.

Nowa funkcjonalność w GFI LanGuard 2014 R2

Data wydania: 13 Maj 2014

GFI LanGuard 2014 R2 poszerza liczbę wspieranych urządzeń, systemów operacyjnych, rozbudowuje wsparcie dla urządzeń mobilnych oraz wsparcie dla platform w chmurze.

Oto najważniejsze zmiany wprowadzone w najnowszej wersji:

Ulepszone skanowanie urządzeń mobilnych

Wsparcie dla Office 365, Google Apps i Apple Profiles Manager:

Dodatkowo do wsparcie serwera pocztowego Microsoft Exchange, wprowadzonego w poprzednich wersjach produktu, Klienci GFI LanGuard 2014 R2 mogą skanować urządzenia mobilne ,które łączą się do Office 365, Google Apps i Apple Profiles Manager.

Rozszerzona liczba wspieranych urządzeń sieciowych pod względem skanowania zagrożeń.

Do wspieranych urządzeń Cisco i HP GFI LanGuard 2014 R2 dodatkowo wspiera skanowanie zagrożeń dla urządzeń następujących producentów: 3Com, Dell, SonicWALL, Juniper, NETGEAR, Nortel, Alcatel, IBM, Linksys i D-Link.

Zarządzanie łatkami na maszynach Linuxowych

Wsparcie dla systemu operacyjnego Fedora: System operacyjny Fedora jest 7 dystrybucją wspieraną przez funkcję GFI LanGuard 2014 automatycznej instalacji łatek.

Raporty zgodności z regulacją FCC CIPA

Dodane dedykowane raporty zgodności z regulacją Children's Internet Protection Act.

Tłumaczenie w języku Chińskim

LanGuard 2014 R2 dostępny jest w języku Chińskim (zarówno Tradycyjnym jak i Uproszczonym).


Nowa funkcjonalność w GFI LanGuard 2014

  • Bez agentowe skanowanie smartfonów i tabletów w celu wykrycia zagrożeń ze wsparciem dla iOS, Android„˘ oraz także Windows Phone.
  • Raporty inwentaryzacji urządzeń przenośnych z podglądem kto i do czego miał dostęp w sieci.
  • Aktualizacja łatek i aktualizacji dla Linuxa wsparcie dla; Red Hat Enterprise Linux, Ubuntu, SUSE, openSUSE, CentOS i Debian.
  • Rozszerzone zarządzanie aktualizacjami o ponad 50+ nowych aplikacji. Wspierane aplikacje.

Dowiedz się więcej:

Przegląd | Funkcjonalność | Zrzuty ekranowe | Pobierz trial | Cennik