Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowe funkcje GFI WebMonitor 2015 R2

Data wydania: Marzec, 2015

Nowe funkcje i ulepszenia:
  • Centralny Panel Sterowania został rozbudowany o możliwość podglądu danych historycznych aktywności użytkowników w określonym momencie w przeszłości.
  • Rozbudowane raporty WebInsights, które pozwalają na trzymanie odpowiedzi na pytania w trzech podstawowych obszarach: produktywność, bezpieczeństwo i przepustowość.
  • Dodatkowa funkcjonalność rozszerzająca możliwości GFI WebMonitora pozwalająca użytkownikom na wysyłanie żądania dostępu do zablokowanych stron, bezpośrednio z okna informującego o zablokowaniu danego żądania. Administratorzy IT mogą bezpośrednio z Panelu Sterowania podejrzeć takie żądania i zadecydować czy zezwolić na dostęp czy nie za pomocą jednego kliknięcie bez potrzeby zmiany w konfiguracji polityki. Dostęp jest przyznawany na określony przedział czasu.

GFI WebMonitor 2015 - Service Release 1 (build 20141121)

Data wydania: Listopad 2014

GFI WebMonitor 2015 został wzbogacony o następującą funkcjonalność:
  •     Możliwość wyłączenia hostów docelowych z uwierzytelniania proxy poprzez plik konfiguracji.
  •     Podgląd licencji na użytkownika z panelu.
  •     Liczne poprawki.

W celu uzyskania więcej informacji kliknij tutaj.

Co nowego w GFI WebMonitor® 2015?

Data wydania: Październik 2014

Ujednolicenie wersji GFI WebMonitora 2015.

Dwie edycje WebFiltering i WebSecurity są dostępne jako jeden produkt GFI WebMonitor 2015. Funkcjonalność niedostępna dla użytkowników GFI WebMonitor 2013 dla ISA/TMG.

Kontrola aplikacji używających protokołu internetowego.

GFI WebMonitor 2015 udostępnia administratorom funkcję wykrywania i zarządzania ponad 700 aplikacjami internetowymi poprzez nowatorską technologie kontroli opartej na wzorcach sygnatur, analizę heurystyczną, niskopoziomową analizę protokołu, technologię Flow Awareness, silnik filtrujący BrightCloud  i inne.

Kontrola Aplikacji autoryzuje lub nie aplikacje dostępne poprzez protokoły HTTP/HTTPs. Dla przykładu administrator może zablokować Google Drive bez blokowania stron Google i bez blokowania portu 80 w zaporze.

Ujednolicona konfiguracja i zarządzanie regułami.

Nowy bardziej intuicyjny i przejrzysty silnik zarządzania regułami  i interfejs użytkownika pozwala w jednolity sposób zarządzać regułami filtracji i zabezpieczenia protokołu internetowego.

Większa wydajność.

Silnik WebMonitor 2015 został całkowicie przebudowany wspierając najnowsze technologie i architekturę 64 bitową. Ulepszone zarządzanie pamięcią, lepsza wydajność i skalowalność.

Nowy wygląd.

Przebudowany interfejs użytkownika upraszczający konfigurację oraz zarządzanie i raportowanie. Szybsze i łatwiejsze wykonywanie zadań poprzez bardziej intuicyjny interfejs użytkownika. Nowy panel raportów danych czasu rzeczywistego.